buram bal

KALİTE POLİTİKAMIZ


Vizyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyet beklentilerini aşarak ballarımızı en beğenilen markalar ve çağdaş ambalaj çözümleriyle tüm dünyadaki bal severlere sunmak.

Misyonumuz

Bal ülkesi Türkiye’mizin en kaliteli ballarını seçerek şifasını uluslararası standartlarda dünyanın dört bir yanındaki insanlara ulaştırmak.

Kalite Politikamız

Manavlar Gıda kalite ekibi olarak her zaman kalitede zirveyi hedefliyoruz. Kalite politikamızı müşterilerimizin beklentileri ile kısıtlamayarak, müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde ve bu beklentileri aşacak ürün kalitesi ve çeşitliliğini hedefliyoruz. Süreçteki tüm çalışma arkadaşlarımızın, sürekli gelişim ve memnuniyetleri ile hedefimize ulaşmak için var gücümüzle Manavlar Gıda kalite ekibi olarak her zaman kalitede zirveyi hedefliyoruz. Kalite politikamızı müşterilerimizin beklentileri ile kısıtlamayarak, müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde ve bu beklentileri aşacak ürün kalitesi ve çeşitliliğini hedefliyoruz. Süreçteki tüm çalışma arkadaşlarımızın, sürekli gelişim ve memnuniyetleri ile hedefimize ulaşmak için var gücümüzle çabalıyoruz. Markalarımız, tüm çalışanlarımızın gözünde adeta kendi çocukları gibidir. Markalarımızın büyümesini beraber izlemekten büyük keyif alıyoruz. Markalarımızın; tüm dünya ülkelerinde yer alan, bilinirliği en yüksek market zincirlerindeki yerini aldığını görmek ve bu marketlerden dünyanın dört bir yanındaki son tüketiciye ulaştığını görmek bize tarifi mümkün olmayan bir gurur yaşatıyor.GFSI’nın tanıdığı gıda güvenliği standartlarının ve kalite standartlarının güncel olarak eğitimlerini alıyoruz ve takip ederek uyguluyoruz. Firmamızın uygun görüldüğü dünya standartlarındaki kalite sertifikalarının gerekliliklerine uyarak standartlarımızı her daim yüksek tutuyor ve buna uygun olarak kendimizi geliştirmek için üstün emek harcıyoruz.. Markalarımız, tüm çalışanlarımızın gözünde adeta kendi çocukları gibidir. Markalarımızın büyümesini beraber izlemekten büyük keyif alıyoruz. Markalarımızın; tüm dünya ülkelerinde yer alan, bilinirliği en yüksek market zincirlerindeki yerini aldığını görmek ve bu marketlerden dünyanın dört bir yanındaki son tüketiciye ulaştığını görmek bize tarifi mümkün olmayan bir gurur yaşatıyor.

GFSI’nın tanıdığı gıda güvenliği standartlarının ve kalite standartlarının güncel olarak eğitimlerini alıyoruz ve takip ederek uyguluyoruz. Firmamızın uygun görüldüğü dünya standartlarındaki kalite sertifikalarının gerekliliklerine uyarak standartlarımızı her daim yüksek tutuyor ve buna uygun olarak kendimizi geliştirmek için üstün emek harcıyoruz.

Gıda Güvenliği Politikamız

Ham madde temininden son ürünün tüketiciye ulaştırılmasına kadar tüm gıda zinciri basamaklarında; olası tehlikeleri kaynağında önleyerek sıfır gıda güvenliği riski ile çalışmak, gıda güvenliği yönetim sistemi şartlarını sağlamak, sürekli iyileştirmek ve etkin kılmak.

Ürünlerimizi müşteri taleplerini ve memnuniyetini göz önüne alarak, yasalara ve ilgili mevzuatlara uygun, hijyenik koşullarda, eğitimli ve bilinçli çalışanlarla, teknolojik gelişmeleri takip ederek kalitesini, bütünlüğünü ve otantikliğini koruyarak gıda güvenliği garantisi altında üretmek.

Çevre kirliliğini önlemek, atıkları mümkün olduğunca kaynağında azaltmak veya geri kazanmak ve uygun çevre şartlarını sağlamak.

İş ahlakı ve doğruluk gibi etik değerlere önem vermek ve ticari etik kuralları göz önünde bulundurarak faaliyetlerimizi sürdürmek.

Tüm çalışanlarımızın katılımı ile eğitime önem vererek yetkinliklerini geliştirmek, iş yapış mükemmelliğine yönelik ortam hazırlamak, sevgi ve saygı çerçevesinde takım çalışması yapmak.

Politikamızın tüm işletme çalışanları ve tedarikçilerimiz tarafından bilinmesi ve benimsenmesini sağlamak.

buram bal